Chyba wszyscy zauważyliśmy, że siłownia to w ostatnim czasie bardzo modne miejsce w Polsce. I fantastycznie. Trzeba potrafić dbać o własną tężyznę fizyczną, organizm, naturalnie o wygląd zewnętrzny także. No dobrze, lecz czy istotnie umiemy zadbać o siebie? Nierzadko nie – z tej przyczyny nie jest trudno zauważyć ogromne zapotrzebowanie na trenerów personalnych. Choć wcale nie jest powiedziane, że trener personalny nie powinien zamartwiać się o liczbę klienteli. Zwłaszcza początki jako trener osobisty nie są usłane różami. To chyba oczywiste, że nie mamy odpowiedniej renomy, jeszcze.

    Świetnym pomysłem jest założenie konta w serwisie Instagram. Jeżeli będzie on ciekawy, będziemy mieć naprawdę wielu followersów. To sprawi, iż będziemy niejako popularni. Przynajmniej w wąskiej grupie ludzi. Ciekawe fotki, które oczywiście są okraszone ciekawymi treściami są podstawą sukcesu. Nie możemy zapomnieć, że to jak wyglądamy jest ważne, bo to my jesteśmy swoją wizytówką. Jeśli raczej nie wyglądamy dobrze, Instagram oraz pozostałe media społecznościowe nie dadzą nam dużo. Facebook także jest świetnym narzędziem reklamy, choć akurat o tym medium społecznościowym postaramy się opowiedzieć w innym tekście.

    Oprócz tego musimy wiedzieć, że strona internetowa to ciągle coś wielce istotnego. Wcale nie jest powiedziane, że nasza najbardziej wskazana wizytówka internetowa to media społecznościowe. Chociaż z pewnością są one ważne. Wszystko prawda, lecz bez choćby cienia wątpliwości realia są takie, że trener osobisty ma pod górkę bez strony internetowej. To dodatkowy wydatek, to jasne, ale tak czy siak definitywnie warto.

{Reportaż|artykuł|Wpis|Tekst przygotowany przez: konferencje naukowe – Eureka